İnternetten Nasıl Para Kazanılır

internetten-nasil-para-kazanilir-644x426

Ana başlıklar halinde internetten nasıl para kazanılır, açıklamaya çalıştım. Eğer kaleme aldığımız her maddeyi tüm içeriği ile birlikte açıklamaya çalışırsak içinden çıkılmaz bir makale olacak. Zaten blog içerisinde burada yer alan her bir yöntem için açıklama mevcut. Size uygun olduğuna karar verdiğiniz internetten para kazanma yollarını alt tarafta menüden ayrı ayrı inceleyebilirsiniz:

Başlıklar;

1. Blog yazarak para kazanmak

2. Satış ortaklığı ile para kazanmak

3. Anket doldurarak para kazanmak

4. Youtube’dan para kazanmak

5. Facebook’tan para kazanmak

6. Makale yazarak para kazanmak

7. İnstagram’dan para kazanmak

 8. Twitter’dan para kazanmak

9. Adsense ile para kazanmak

10. Tumblr’dan para kazanmak

11. Domain veya web sitesi satışı yaparak para kazanmak

12. Online çeviri yaparak para kazanmak

13. Sosyal medya danışmanlığı yaparak para kazanmak

14. Fotoğraf çekerek internet üzerinden satmak

15. İnternetten freelance iş yaparak para kazanmak

 16. Dosya paylaşarak para kazanmak

Makaleyi okudum, hemen parayı bulmalıyım” diye düşünürseniz, kaybedersiniz. Aza kanaat getirmeyi öğrenmeli, kendinizi sürekli geliştirmeli, vakit ayırmalı, azimli olmalı, internette yer alan eğitimleri izlemeli, sürekli araştırmalı ve sabırlı olmalısınız. Unutmayın, size kimse balık vermez. En fazla balık tutmayı öğretir ki, balık tutmak gerçekten sabır işidir.

Sonuç: Yukarıda adı geçen alternatif kazanç fikirleri internetin yapısı gereği zamanla gelişmiş veya yenilenmiş olsalar bile, yıllardır uygulanan somut yöntemlerdir. Sizin yapmanız gereken, uygun olanı seçip üstüne gitmek. Aslında burada yer vermediğim bir o kadar yöntem daha var, fakat pek çoğu beş para etmediği için burada yer almayı hak etmiyor.

Uyarı: Amatör girişimciler için sosyal medya ağırlıklı kazanç teknikleri daha idealdir. Hakim olmadığınız konulara sırf çok kazandırıyor diye atlamayın. Son olarak, kolay para peşinde koşan, kolay av olur.

Close

Subscribe to Blog via Email

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

Join 259 other subscribers
%d